נסיכה ליום אחד

אחד מהרגעים הגדולים והיפים בחייך, רגע שייחקק לעד בללבות כל אוהבייך, הוא אותו רגע קסום בו תופיעי ותתגלי לעיני כל- במלוא הדרך ככלה יפהפייה בשמלת חלומות- נסיכה ליום אחד.

 

החלק החשוב ביותר מתמונת חיים זו היא השמלה, שמלת הכלה. אין ילדה בעולם שלא חולמת ומדמיינת את עצמה בשמלת כלה, מכינה מראש גזרי עיתונים, אוספת תמונות, עוברת על האלבומים המשפחתיים, זוכרת בדיוק איזו גזרה הכי מחמיאה לה ובאיזו שמלה היא קיבלה הכי הרבה מחמאות. את רוצה להיות הכי יפה בעולם, יפה בעיני עצמך, יפה בעיני חתנך, יפה בעיני כולם.

 

אז איך בוחרים את השמלה המושלמת? להלן כמה טיפים ועצות שיעזרו לך להגיע בדרך הכי טובה אל המטרה הנכספת, ושלא תתבלבלי בדרך...

 

1.      נירוונה - קודם כל, תירגעי... תמצאי את השקט הפנימי שלך בתוך כל ההתרגשות והלחץ שמסביבך. קחי את הכל בסבבה- גם הדרך צריכה להיות מהנה- לא רק התוצאה הסופית.

 

2.      חיפוש וירטואלי - התחילי בשיטוט רגוע בין אתרי האינטרנט והקטלוגים. דברי עם חברות על הנסיון שלהן. תשמעי המלצות. תנסי להבין מהו הסגנון שמתאים לך: סקסי, אצילי, קלאסי, סינדרלה. לאט לאט תמייני ותדרגי את המעצבים והשמלות שאהבת ולבסוף תצמצמי את הרשימה ללא יותר משלושה או ארבעה מעצבים. הקפידי לבחור מעצבים ולא חנויות לממכר שמלות כלה.ההבדל עצום. גם אם בחנות יש שמלה שעל הנייר נראית לך מושלמת, דעי ששמלות כלה אי אפשר לקנות מהקולב. הן מצריכות התאמות, מדידות חוזרות, הקטנה או הגדלה לפי שינויי המשקל שיעברו עלייך בחודשים שנותרו עד החתונה, ובכל מקרה, את רוצה שיהיה לך גב מקצועי שילווה אותך עד לערב חתונתך, לפעמים אפילו דקה לפני פסיעתך אל החופה.

 

3.      קביעת תור אצל המעצבת - כארבעה או חמישה חודשים לפני התאריך הגדול התחילי בקביעת התורים למדידת השמלה. הקפידי לפנות למעצבים שלא מעמיסים יותר מידי כלות ביום אחד. יש מעצבים שמקבלים עד 3 כלות ביום. את רוצה שהם יקדישו לך את כל הזמן שמגיע לך.

 

4.      המלוות - השתדלי לא לקחת איתך יותר מידי מלוות למדידה הראשונה. עזבי את הפמליות לנשיאים ולמלכים. יותר מידי דעות עלולות לבלבל אותך. בחרי לקחת איתך מלווה אחת או שתיים מאלה שמכירות את הטעם והסגנון שלך ושעל דעתן את סומכת.

 

5.      הפגישה הראשונה - כשאת מגיעה לפגישה הראשונה אצל המעצבת שימי לב איך מקבלים אותך. חשוב שיקבלו אותך בנעימות, בחיוך ובמצב רוח טוב. זוהי תחילתה של ידידות מופלאה שתלווה אותך במסע אל השמלה, שימי לב שמקבלת אותך המעצבת בכבודה ובעצמה ולא אנשי מכירות למיניהם. ספרי לה מה הטעם שלך ומה הסגנון שלך.

 

6.      המדידה - את יוצאת מתא המדידה ולא מאמינה לדמות שמביטה אלייך מהמראה. פרפרים בבטן. "זו אני במראה?" כן, זו את! כולן מסביבך מתרגשות איתך ואפילו מבצבצת לה דמעה קטנה בזוית העין. בתוך כל ההתרגשות, תקפידי למדוד לפחות 3 שמלות. שתוכלי להשוות ביניהן ולראות מה את באמת אוהבת. אני מקווה שתמצאי מעצבת שתקפיד לומר לך את האמת. את כל האמת ורק את האמת. יש לה עין טובה והרבה נסיון. כדאי לך להקשיב לדעתה.

 

7.      השמלה - הקפידי לבחור שמלה שמחמיאה לך. יכול להיות שתהיה שמלה מדהימה שהיא כל מה שחלמת עליו- אבל לך היא לא מחמיאה. המשיכי לחפש עד שתמצאי את זו שמתאימה לך. סמכי על המעצבת המקצועית שבחרת. היא למדה שנים ארוכות איך להתאים בגד לאישה. כל אישה שונה מרעותה. צריך לבחור את השמלה הנכונה בשבילך. בחרי שמלה נוחה, נעימה, לא כבדה. אם בחרת לתפור שמלה חדשה, וודאי שהשמלה תיתפר על בד טואל (ביטנה) כדי שהתיקונים יבוצעו על הביטנה עצמה. כמו כן הקפידי לבצע מדידה כ-4 ימים לפני החתונה לתיקונים אחרונים.

 

8.      התאמות - גם כשמצאת שמלה, את עדיין יכולה להתאימה לרצונותייך.
המעצבת תעזור לך להבין אילו שינויים אפשר עוד לעשות. למשל, בחירת צבע- שמנת, לבן, כסוף, זהב. או למשל להתאים את המחשוף ואת החלק הקדמי של השמלה- למידותייך ולרצונותייך.

 

זהו! מאחלות לך שתהליך בחירת השמלה יהיה מסע נעים ומהנה ושבסופו תגשימי את כל חלומותייך כנסיכה ליום אחד. אז שיהיה בהצלחה ובמזל טוב.

054-2533299