כך תבחרי שמלת כלה

יום החתונה - אחד הימים המשמחים והמעניינים בחייה של כל אישה.

יום החתונה הופך כל אישה למלכה ליום אחד, בין אם באמצעות המעמד המיוחד שמעניק יום הכלולות ובין אם בשל השמלה עליה חלמה רוב ימיה. ההכנות ליום החתונה כוללות אינספור ריצות וסידורים שונים וביניהם בחירת חברת הקייטרינג, בחירת אולם מתאים על פי אופייה של החתונה וכן על פי מיקום, מוסיקה ועוד.


בחירת שמלת כלה אינה עניין של מה בכך מאחר והיא דורשת לא מעט השקעה ומחשבה מעמיקה. שמלת כלה מאפיינת כל אחת באופן שונה בין אם מבחינת מבנה גוף, טעם אישי, דרישות וציפיות שיהיו מהשמלה ועוד. מגוון האפשרויות הקיימות כיום מעמידות בפני כל כלה אינספור סוגים וסגנונות שונים של שמלות כלה המאפשרים לכל אחת לבחור את השמלה המתאימה לה ביותר.


המגוון הגדול של שמלות הכלה ובשל הנטייה להעדיף שמלות חגיגיות, כלות רבות מתבלבלות במציאת השמלה הנכונה והמתאימה להן. הכלות מתקשות לבחור בין שמלות גרנדיוזיות ועשירות בקישוטים שונים או קלאסיות מעוטרות. הסגנונות השונים של השמלות גורמים לבלבול ולכן חשוב ביותר לבחור בחוכמה את הסגנון האישי המתאים לכל כלה.
 

בחירת שמלת הכלה המתאימה לכן ביותר מצריכה החלטה שקולה מראש בנוגע לסגנון האהוב עליכן והקו העיצובי הכללי של השמלה. ישנן שמלות עמוסות באלמנטים קישוטיים ואילו שמלות אחרות פשוטות יותר. יש שמלות בעלות סגנון קלאסי ואילו אחרות הינן יותר מודרניות או אפנתיות ולכן הבחירה של שמלת כלה המתאימה בדיוק לטעם האישי של כל אחת הינו בעל חשיבות רבה.


בין ההתלבטויות השונות עליהן יש להחליט בבחירת שמלת כלה חשוב לקבוע את סוג הבד המועדף - בין שמדובר בסאטן ובין שמדובר בשיפון, תחרה או בדים אחרים. צבעו של הבד לשמלת הכלה משמעותי גם הוא ולא פחות מכך הוא הסגנון - ישנן שמלות מודרניות יותר ופחות, אופנתיות יותר או קלאסיות יותר. אין ספק שהבחירה קשה ולכן רצוי לבוא עם כיוון מסוים ולא להתפזר.  

 

צפי עכשיו בקולקצייה האחרונה של מיכל אזולאי - קולקציית שמלות כלה 2015

054-2533299