שמלות הכלה וינטאג'

שמלות כלה וינטאג'מה מיוחד בשמלות כלה וינטאג'?

אם את עומדת בפני חתונה יש לך ולבן זוגך לא מעט הכנות. אתם צריכים למצוא אולם, לסגור עם נותני השירותים השונים כמו צלמים, קייטרינג, תקליטן, מעצבת ומה לא... אך ביום הזה אחד הדברים החשובים הוא שתהיי הכי יפה ושתיראי כמו שתמיד חלמת להיראות ביום הזה. אין בחורה שלא חולמת עוד מילדותה על שמלת הכלה שלה, זו שתלבש ביום המרגש בחייה. יש סוגים שונים של שמלות כלה, מהן יוקרתיות יותר או פחות, אך מה שנראה כמילה האחרונה כיום הן שמלות כלה וינטאג'. אך למה הן כל כך מיוחדות? מה הופך אותן למבוקשות כל כך?


מה זה וינטאג'?

את המושג הזה אין מי שלא שמע בשנים האחרונות, ונראה שהוא הולך ונהיה פופולארי יותר ויותר. וינטאג' היא אופנה של בגדים, בגדים אשר עוצבו לפני שנים רבות, בתחילת המאה הקודמת. הרעיון הוא מיחזור של בגדים עתיקים עם שינויים קלים ועם תיקונים קלים, ולכן ניתן למצוא את האופנה הזו בחנויות יד שנייה. כל זה מדובר על בגדי וינטאג' מקוריים אך כשמדובר על שמלות כלה וינטאג' מדובר על שמלות בעיצוב ברוח התקופה ההיא אך השמלות עצמן חדשות לגמרי והן נתפרו על ידי מעצבי ומעצבות שמלות כלה בני זמננו.


איפה אפשר למצוא אותן?

שמלות כלה וינטאג' ניתן למצוא אצל מעצבים שונים. אומנם מדובר על אופנה ספציפית, זו שהייתה נהוגה בתחילת המאה שעברה ועד אמצעיתה, אך לכל מעצב או מעצבת יש את ה"טאץ'" שלהם ולכן כל שמלת כלה נראית אחרת. ולכן, שמלה כזו תהיה יפה ומיוחדת וככל הנראה גם ייחודית כך שאין לך מה לדאוג שמישהי אחרת תהיה עם שמלה דומה לזו, בעיקר אם את קונה שמלת כלה וינטאג' מיד שנייה, מקורית לגמרי.

 

יש אין ספור דגמים ועיצובים של שמלות כלה, אך מי שרוצה להיות מיוחדת ובעיקר מי שאוהבת את האופנה הספציפית הזו, כדאי שתחשוב על וינטאג'. בסופו של דבר היא תהיה מסמר הערב ותיראה במיטבה, כך שכדאי בהחלט לחשוב על האופציה הזו.

אצל מיכל אזולאי ניתן להשיג שמלות כלה וינטאג' מיוחדות

 

התקשרו לפרטים נוספים: 054-2533297

054-2533299