התאמת שמלת הכלה

שמלות כלה - איך מתאימים את שמלת הכלה לבעלת השמחה

התאמת שמלת כלה לבעלת השמחה הוא אולי החלק החשוב ביותר בבחירה של השמלה. בליל הכלולות שלך, הלילה המרגש והחשוב בחייך, את רוצה להרגיש עטופה בבגד שמתאים לך לא רק מבחינה חיצונית אלא גם לפנימיות שלך, שמלה המתאימה למי שאת, ומספרת את מה שאת. בחירת השמלה הוא תהליך לא פשוט הכרוך בהתלבטויות רבות, חששות רבות ובעיקר עבודה רבה וכיתות רגליים בין אין ספור חנויות המציעות שמלות כלה, עד שתגיעי לדגם המנצח שלך.


שמלת כלה וינטאג'

יש סגנונות רבים של שמלות כלה, מיכל אזולאי היא מעצבת שמלות כלה ושמלות ערב בסגנונות שונים. ניתן להשיג בסטודיו של מיכל שמלות כלה וינטאג' ועוד. יש נשים שמעדיפות ללבוש בגדי יד שנייה ובגדי וינטאג' בשגרת יומם, השאיפה שלנו היא שהכלה תרגיש בנוח בשמלת הכלה שלה. לכן קיימת לכלה את האפשרות לבחור שמלת כלה וינטאג' או שמלה יד שנייה.


הורידי את התמונה מהראש אל הכתב

כדי להתאים לעצמך שמלת כלה האולטימטיבית, את רוצה להתחיל בכך שתשבי עם עצמך ותחשבי מה בדיוק את מצפה מאותה שמלה, איך את מדמיינת את עצמכם בליל הכלולות שלך מתחת לחופה. האם את השמלה חייבת להיות לבנה, או שישנם צבעים אחרים שיכולים לבוא בחשבון? האם השמלה צריכה להיות צנועה או פרובוקטיבית? האם השמלה צריכה להיות מפוארת וגרנדיוזית או שמלה טבעית וכפרית? לכל אישה יש תמונה בראש על איך שהיא אמורה להיראות בליל הכלולות שלך, וכל שאת צריכה לעשות הוא להוריד את התמונה הזאת אל הכתב.


בחני קטלוגים ושמלות, ובחרי את האחת שלך

לאחר שעשית זאת, את רוצה להימדד בצורה מקצועית אצל תופרת שאת מכירה, או באחת מחנויות השמלות שאת מגיעה אליהן. את המידות שמדדו אותך, רשמי לעצמך על מנת שתוכלי לחסוך את התהליך בכל פעם שתלכי לחנות חדשה. כעת נותר לך לעבור בין החנויות השונות, לבחון קטלוגים רבים ממסך המחשב, ולבחור את השמלה המתאימה לך ביותר, גם אם אינה מתאימה לך בדיוק במידות.


בצעי התאמות סופיות עם תופרת מקצועית

לאחר שתרכשי את השמלה, גשי אל תופרת מקצועית המתמחה בתפירת שמלת כלה, ועבדי איתה בשיתוף פעולה על מנת להתאים את השמלה בדיוק למידות שלך. בשלב הזה, את רוצה להימדד שוב על מנת להבטיח שהמידות עדיין תקפות. אם יש לך כוונות להוריד במשקל עד לליל הכלולות, עלייך לקחת את זה בחשבון, ובמקרה כזה, כדאי לבצע את ההתאמות הסופיות ממש לפני ליל הכלולות.

הסלון של מיכל אזולאי נמצא בירושלים, לכן אם את מאזור ירושלים והסביבה תוכלי להגיע להתייעצות. רכישת שמלת הכלה בירושלים מסמלת משהו מיוחד – סוג של סגירת מעגל. טקס החתונה הוא דתי, עריכת האירוע בירושלים והופעת הכלה עם שמלה - מרשימה יוצרת אווירה אותנטית וייחודית.

 

לפרטים נוספים והתייעצות

חייגי: 054-2533297

054-2533299