טיפים לבחירת שמלת כלה

מיכל אזולאי, מעצבת שמלות כלה וערב בירושלים בסטודיו המרווח והנעים במושב בית נקופה שבהרי ירושלים. הסטודיו של מיכל מקום בו הכלות והנשים יכולות למצוא פתיחות וחמימות שאין כמותה. שילוב הסגנונות של מיכל יוצר בית אופנה מגוון עם סגנונות שונים, כמו שמלות כלה וינטאג', שמלות כלה רומנטיות ועוד. סלון הכלות מקום בו כל אחת תוכל למצוא את הסגנון האישי המתאים לה. מנקודת מבטן של המעצבות, להלן כמה טיפים שיעזרו לך בבחירת השמלה ליום המרגש בחייך:

 

התחילי את המסע בשיטוט באינטרנט ובקטלוגים

נסי להבין מהו הסגנון המתאים לך: שמלות כלה וינטאג', שמלות כלה רומנטיות ועוד. סמני לך מספר דגמים שאהבת ומספר מעצבים שהתרשמת מדגמיהם (לא יותר מ 3-4 מעצבים), הקפידי לבחור מעצבים ולא חנויות לממכר שמלות כלה, כדי שיהיה לך גב מקצועי שינחה וילווה אותך עד לערב חתונתך. 
 
קבעי תור אצל המעצבת כארבעה חודשים לפני החתונה.

השתדלי לא לקחת איתך יותר מידי מלוות לבחירת השמלה, יותר מידי דעות עלולות לבלבל אותך. בחרי לקחת איתך אחת או שתיים מאלה שמכירות את טעמך וסגנונך ושעל דעתן את סומכת.
 
למדוד לפחות שלוש שמלות כלה שונות, בסגנונות שונים...

 

כגון: שמלות כלה וינטג', שמלות כלה רומנטיות, שמלות כלה סטנדרטיות וכד'.
הגעת לרגע המרגש של בחירת השמלה - מדדי לפחות שלוש שמלות כלה על מנת שתוכלי להשוות ביניהן ולראות מה מחמיא לך ביותר ומה באמת את אוהבת. הקפידי לבחור שמלה שמחמיאה לך (יכול להיות שבתמונה היא מדהימה אך עליך היא לא יושבת טוב ולא מחמיאה). סמכי על המעצבת המקצועית שבחרת שתעזור לך להבין על הצד הטוב ביותר מה מתאים לך, לאופייך, ולגזרתך.

054-2533299